Podróże po świecie na rozwiązanie problemów

#2016-11-25 05:12:59 

maxior

Użytkownik

Dzień dobry. Chciał bym się dowiedzieć jak wygląda sprawa załatwiania wizy. Mam taki pomysł, żeby gdzieś wyjechać i pozwiedzać trochę świata, odpocząć trochę od różnego rodzaju problemów, które mnie tutaj na miejscu spotykają. Kasa jest, chęci są, wiec niby czemu się ograniczać? Co sądzicie na temat takich rozwiązań?
#2016-11-25 07:07:54 

KotkaMigotka

Użytkownik

Moim zdaniem super sprawa. Sama też bym sobie chętnie popodróżowała po świecie. Tylko pamiętaj, że będzie Ci do niektórych krajów potrzebna ważna wiza żeby móc tam w ogóle wjechać. Bez tego będzie Ci bardzo trudno cokolwiek zrobić, więc wiesz… Szkoda trochę się napalać i planować wszystko
#2016-11-25 08:48:57 

maxior

Użytkownik

Tak, już wiem, że będę potrzebować wizy do Indii, żeby móc tam wjechać i sobie pozwiedzać wszystko to co mam zaplanowane. No to tak już akurat właśnie wygląda, że trzeba. No i cóż zrobić. Ale wszystko jest już w trakcie załatwiania, więc spokojnie wszystko ogarnę
#2016-11-25 09:50:22 

WiedźmaRoki

Użytkownik

Do Indii jedziesz? Ale super! To jest moje takie wielkie marzenie, żeby tam pojechać i zobaczyć jak to wygląda. Może kiedyś jeszcze mi się uda tam po prostu wyjechać i zobaczyć ten mój wymarzony kraj
#2016-11-25 11:12:15 

maxior

Użytkownik

No widzisz koleżanko. Mnie się teraz udaje to Tobie się też może udać tam pojechać i zobaczyć jak wygląda ten kraj :) Powodzenia życzę w spełnianiu marzeń
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015