Inspiracje, łóżka piętrowe.

#2016-11-28 05:18:07 

KotkaMigotka

Użytkownik

szukam fajnych inspiracji na łóżka piętrowe dla dzieci. Chciałabym, by wyglądały fajnie i oryginalnie, ale pasowały też do niewielkiej przestrzeni. Moje dzieci bardzo chciałyby mieć normalne łóżka i nie mogę ich przekonać do wersji piętrowej, może jak znajdę jakieś ciekawsze propozycje to zmieni im się wizja… bo jak ustawimy dwa normalne łóżka to w pokoju nie będzie miejsca na nic więcej poza szafą i jednym małym stolikiem, a jednak nie o to chodzi…;)
#2016-11-28 07:41:34 

CherryLady

Użytkownik

ej, no właśnie, piętrowe łóżka dla dzieci są fajne.;) te propozycje ze strony, którą pokazała koleżanka, faktycznie są ciekawe. Szczególnie te z zasłonkami – wyglądają jak zabawki i jestem pewna, że dzieci mogłyby sobie stworzyć tam niejedno tło do zabawy… wiecie, raz domek, raz pałac. Myślę też, że nawet dla jedynaka można kupić łóżko piętrowe. To się wydaje dziwne, ale w sumie patrząc na te stelaże z zasłonkami to przecież szkoda maluchowi odmawiać… spać może raz tutaj, raz gdzie indziej, na wysokości, jaką chce.;)

#2016-11-28 09:20:36 

Ptaku

Użytkownik

a ja jak tak patrzę to widzę jeszcze, że to polski producent, bardzo ładnie. Lubię kupować produkty z naszego kraju, a nie inwestować w rzeczy zza granicy.;)
#2016-11-28 10:26:15 

KotkaMigotka

Użytkownik

pokazałam swoim dzieciom te łóżka i faktycznie zmieniły zdanie. Bardzo dziękuję wam za wszystkie porady i inspiracje.;) stronka świetna, szczególnie w porównaniu do efektu cena tych łóżek naprawdę wcale nie jest wysoka.
#2016-11-28 11:15:35 

Ptaku

Użytkownik

no i przyjrzyj się bezpieczeństwu – drabinkom, barierkom. To jest ważne, żeby maluchy nie zlądowały w środku nocy na podłodze…;)
#2016-11-28 11:27:44 

KotkaMigotka

Użytkownik

nie ma opcji, barierki są wysokie i wyglądają na bardzo stabilne. Podobają mi się te konstrukcje i coś sobie zamówimy.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015