Przeprowadzenie audytu podatkowego

#2016-12-29 00:33:11 

KotkaMigotka

Użytkownik

Witam serdecznie, chce przeprowadzić w mojej firmie audyt podatkowy. W związku z tym poszukuje profesjonalnej i najlepiej sprawdzonej firmy, która wykonana swoją pracę bardzo rzetelnie. Czy ktoś z Was mógłby mi jakąś polecić? I jeszcze jedno pytania odnośnie samego audytu – jak dokładnie to wygląda w praktyce?
#2016-12-29 02:26:32 

maxior

Użytkownik

Witaj, podczas audytów podatkowych jest brana pod uwagę analiza całości dokumentacji, w skład w której wchodzą faktury, umowy handlowe, księgi podatkowe czy dokumenty dostaw, więc ważne jest aby przed audytem wszystkie potrzebne papiery mieć już przygotowane. Co do firmy, to ja osobiście od wielu lat korzystam z tej samej, mianowicie jest to Grupa SWGK, w której pracują prawdziwi eksperci. Audyt zawsze jest przeprowadzany starannie i w bardzo miłej atmosferze.
#2016-12-29 02:42:29 

gandziarz

Użytkownik

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Jest to jedna z najlepszych firm w Polsce. Grupa ta składa się ze spółek, które obsługują setki firm w całej Polsce, więc są bardzo znani i cenieni. Jeżeli chodzi o audyt podatkowy zajrzyj tutaj: http://swgk.pl/pl/uslugi/audyt/audyt-podatkowy, gdzie szczegółowo opisują na czym cały proces polega.
#2016-12-29 03:51:48 

Ptaku

Użytkownik

Witam. Audyt podatkowy kojarzy się wielu ludziom z czymś nieprzyjemnym, jednak jeżeli nie masz nic do ukrycia nie ma się czego bać. Polecana przez poprzedników grupa to zdecydowanie najlepszy wybór. Korzystałem z ich usług w zakresie audytu, a także analiz finansowych. Są bardzo profesjonalni, polecam.
#2016-12-29 04:59:53 

CherryLady

Użytkownik

Cześć, również polecam tą firmę. Ja akurat skorzystałam z ich usług księgowych i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Oby więcej takich firm w Polsce powstawało.
#2016-12-29 07:11:55 

lesnanimfa

Użytkownik

Witajcie, co do audytu w praktyce to wygląda tak, że audytor dokładnie sprawdza i weryfikuje wszelkie dokumenty, a następnie przygotowuje raport, który jest przekazywany Tobie. Co do proponowanej firmy to również polecam, mają bardzo szeroki zakres usług.
#2016-12-29 08:40:31 

szmytkarol

Użytkownik

Wspomniana grupa jest jedną z najbardziej cenionych w Polsce, warto skorzystać z ich usług, bo masz gwarancje wysokiej jakości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015