Co zrobić, kiedy ćwiczenia nie przynoszą skutku?

#2017-01-16 00:55:44 

Wampirzyca

Użytkownik

Hejka ludzie! Pomóżcie, bo coraz bardziej się załamuję. Katuję się na siłowni, by waga coś drgnęła, a tymczasem na samym początku zeszłam ze dwa kilo, a później waga przez dłuższy czas stała. Teraz widzę, że znów leci w górę i po prostu nie wiem, co robić :( Czy jestem jakimś beznadziejnym przypadkiem, który nie może schudnąć?
#2017-01-16 02:04:25 

gandziarz

Użytkownik

Pytanie 1 – chcesz nabrać mięśni, czy też chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Bo to jest szalenie ważne. Pytanie 2 – jak się żywisz? Zmieniłaś jakoś plan żywieniowy, czy też jesz, tak jak do tej pory mniej więcej. Poza tym, taka wskazówka, waga wagą, ale też ważne jest, by mieć w domu centymetr krawiecki i nim się mierzyć co jakiś czas. Daje dużo bardzij wiarygodne wyniki.
#2017-01-16 03:53:45 

Wampirzyca

Użytkownik

Zasadniczo to odstawiłam tylko słodycze, tak to moje żywienie się zbytnio nie różni, ale staram się, by było zbilansowane. Ćwicze na bieżni, handelkami, jakieś ćwiczenia aerobowe i nic mi ztego nie przychodzi :(
#2017-01-16 05:50:22 

gandziarz

Użytkownik

Widzisz, dlatego zadałem Ci te pytania. Po pierwsze, możesz jeść na tyle kalorii, że organizm nie wykorzystuje swoich pokładów – tym samym niczego nie spalasz, dlatego może Ci przybywac wagi. Po drugie, trzeba też dobrać odpowiednie ćwiczenia. Interwały z tego co wiem są najlepsze na spalanie tłuszczu. Inaczej możes przypakować, ale niekoniecznie schudnąć.
#2017-01-16 08:13:06 

Wampirzyca

Użytkownik

O rany… nie chcę mieć jaichś niewiadomo jakich mięśni, chcę mieć po prostu atrakcyjną figurę.
#2017-01-16 11:09:58 

amanda1991

Użytkownik

Hej dziewczyno! A byłaś może u jakiegoś trenera, który by Ci to wszystko rozpisał? Taka pomoc jest bardzo przydatna. Wiem, że niektóre dziewczyny się krępują, ale to też nie jest problemem :) Ja osobiście znalazłam tę stronę http://www.mikemilekfitness.com/program-na-spalanie-tluszczu/ – to jest pan, który jest trenerem osobistym online, ma różne programy treningowe, spalanie tłuszczu oczywiście jak najbardziej skuteczne :)
#2017-01-16 11:31:27 

Wampirzyca

Użytkownik

Brzmi ciekawie, nie powiem. A gdzie dowiem się czegoś więcej o nim? Jakieś wykształcenie, czy coś? Jeśli mam się oddać komuś „pod opiekę” to ubię wiedzieć, że to profesjonalista.
#2017-01-16 13:54:01 

amanda1991

Użytkownik

Myślę, że jak wejdziesz na stronę główną, http://www.mikemilekfitness.com/, to tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Prowadzi również insta i profil na yt.Najlepiej się z nim samemu skontaktoać i się wszystkiego dowiesz ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015