Gdzie szukać ofert dla opiekunek nad osobami starszymi w Niemczech

#2017-02-03 01:21:03 

CherryLady

Użytkownik

Cześć, cześć. Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc znaleźć jakąś firmę czy coś takiego, gdzie będę mogła szukać sprawdzonych ofert dla opiekunek nad osobami starszymi w Niemczech? Niby ofert pracy tego typu jest sporo na różnych stronach z ogłoszeniami i portalach o pracę, ale… No nie wszystkie wyglądają tak, jak bym chciała. Tj nie wszędzie wiem skąd ta oferta, czy ta osoba jest na pewno sprawdzona w jakiś sposób i tak dalej…
#2017-02-03 03:04:29 

Monsterka

Użytkownik

Sprawdzona w jakiś sposób? Tzn?
#2017-02-03 04:00:41 

CherryLady

Użytkownik

No że nie zawsze wiadomo czy ta osoba na pewno jest osoba, za którą się podaje, na przykład. Chciałabym po prostu pojechać do osoby, która jest zweryfikowana, a nie wpakować się w jakieś kłopoty albo pojechać i dowiedzieć się, że ktoś sobie żarty robił i nie ma tam nikogo chorego. Różnie bywa z ofertami, a wyjazd za granicę to duże przedsięwzięcie, więc nie chcę wpakować się w tarapaty.
#2017-02-03 06:39:13 

Wampirzyca

Użytkownik

To polecam Ci tę firmę: http://laxocare.pl/. Mają naprawdę wielu klientów z Niemiec, którzy poszukują opiekunki dla siebie albo dla swoich bliskich. Wszystkie oferty są sprawdzone, wszystko jest rzetelne i prawdziwe, nie ma żadnych krętactw. A jak już jesteś na miejscu to też zawsze masz z nimi kontakt i wszystko można ustalić. Nie zostajesz z tym sama, rzucona na głęboką wodę.
#2017-02-03 08:52:50 

KotkaMigotka

Użytkownik

O to prawda, ja miałam okazję też rozpocząć współpracę z firmą Laxo Care z polecenia znajomej. I naprawdę bardzo się cieszę, że się zdecydowałam, bo dzięki nim znalazłam zatrudnienie u bardzo sympatycznego starszego pana, który potrzebuje pomocy w codziennym życiu ze względu na problemy zdrowotne i podeszły wiek. Tak więc naprawdę też polecam tę firmę, mają świetnych klientów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015