Leczenie depresji dwubiegunowej, coś wiece na ten temat?

#2017-04-04 23:06:28 

naturlany

Użytkownik

Hej, słuchajcie mam poważny problem, otóż nasz synek zginął w wypadku, ja rzuciłem sie w wir pracy i jakos sobie poradzilem, wydawalo mi się ze żona tez, w końcu minęło już troche czasu, ale jakiś czas temu zauważyłem u niej duze zmiany nastroju od leku i głębokiego sumtku, az po napady euforii, lekarz stwierdził depresję dwubiegunową, teraz siedze i szukam informacji na temat leczenia, ktos cos wie?
#2017-04-04 23:47:16 

maxior

Użytkownik

Skoro Twoja zona była diagnozowana przez specjalistę to on tez powinien udzielic wszelkich informacji na temat leczenia depresji dwubiegunowej, czyz nie?
#2017-04-05 01:37:13 

KotkaMigotka

Użytkownik

No tak, ale jak dowiadujemy sie o chorobie bliskiej osoby to przecież zupełnie normalne, ze chcemy wiedzieć o tym jak najwięcej i szukamy informacji o chorobie i sposobie jej leczenia. Z tego co słyszałam leczenie depresji dwubiegunowej zalezy od jej typu, są chyba 3 typy.
#2017-04-05 04:12:19 

gandziarz

Użytkownik

depresja dwubiegunowa pierwsze słysze, ale współczuje Wam obojgu i zycze powodzenia!
#2017-04-05 05:29:51 

szmytkarol

Użytkownik

Czesto chorują na nia osoby, które przeżywają żałobę, są 3 typu depresji dwubiegunowej co prawda nie jestem lekarzem, ale kiedyś studiowałem medycynę, z tego co napisałeś to mi wygląda na typ II gdzie stany depresyjne przeplatają sie ze stanami euforii i pozornej harmonii, więcej przeczytasz na http://psychiatrzy.pl/leczenie-depresji-dwubiegunowej/ ale pamietaj, ze nie ma dwoch takich samych przypadków i leczenie depresji dwubiegunowej nigdy nie przebiega tak samo. Powodzenia!
#2017-04-05 07:06:13 

naturlany

Użytkownik

Dzieki, ale mógłbys napisać cos więcej o terapii, jak ona przebiega.
#2017-04-05 08:49:52 

szmytkarol

Użytkownik

Tak jak już mówiłem leczenie depresji dwubiegunowej nigdy nie przebiega tak samo, ale terapia ma na celu nauczyc pocjenta rozpoznawania stanów, które szybko sie zmieniają, pacjent uczy sie je rozpoznawać i nad nimi panować, terapia przebiega równolegle do leczenia farmakologicznego, wszystko ustali Twój lekarz psychiatra.
#2017-04-05 09:31:24 

KotkaMigotka

Użytkownik

Czyli dobrze myślałam, dzieki za przekazanie większej ilosci informacji koledze na pewno się przydadzą, zreszta pewnie nie tylko jemu, powodzenia i dużo siły życze!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015