Kto wykona mi projekt sklepu internetowego?

#2017-04-06 04:41:10 

matkajurka

Użytkownik

Cześć. Zamierzam niedługo otworzyć własny sklep online. Chciałabym jednak prosić Was o polecenie firmy, która wykona mi projekt sklepu internetowego, dostosowanego do branży odzieżowej. To dla mnie bardzo ważne, bo ostatnia firma, do której się zgłosiłam okazała się kompletną klapą.
#2017-04-06 05:53:04 

Ptaku

Użytkownik

A możesz powiedzieć coś więcej na temat sklepu? Co chciałabyś sprzedawać, jak sobie go wyobrażasz?
#2017-04-06 07:04:49 

symfoniazdrowia

Użytkownik

Najlepiej to od razu zgłoś się do firmy, która zrobi Ci projekt sklepu internetowego profesjonalnie i w trosce o każdy szczegół. Taki sklep to także Twoja wizytówka w sieci, więc musi być naprawdę dobrze zrobiony. Firma: http://profesjonalne-strony.com/tworzenie-sklepow-internetowych-zielona-gora.html oferuje takie usługi na terenie zielonej Góry. Przygotuję Ci cały koncept, plan sklepu, ale mogą też zaproponować Ci opcje, które będą dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.
#2017-04-06 09:50:23 

matkajurka

Użytkownik

Zależy mi przede wszystkim, żeby klienci mogli robić zakupy także przez tablety i telefony. Możliwość wpisania kodów rabatowych, podział na poszczególne kategorie. Nie chce niczego skomplikowanego, ale bardzo intuicyjnego dla klientów.
#2017-04-06 12:34:43 

aquala

Użytkownik

Ze swojej strony mogę Ci doradzić, że fajnie, żeby w takim sklepie była też możliwość dodawania opinii przez klientów. To bardzo przydatne dla innych i może nakłonić ich do zakupu.
#2017-04-06 13:04:02 

symfoniazdrowia

Użytkownik

Jak zgłosisz się do firmy, to przygotują Ci projekt dostosowany do Twoich potrzeb.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015