Przyjazna pielęgniarka w Gdyni.

#2017-05-05 07:39:47 

WiedźmaRoki

Użytkownik

hej, szukam pielęgniarki, która jest dostępna na terenie Trójmiasta, szczególnie w Gdyni. Będzie miała zaopiekować się młodą dziewczyną po wypadku, która potrzebuje fachowego wsparcia w leczeniu. Nieodzowne są odpowiednie kwalifikacje, no i doświadczenie, bo nikt nie chce być eksperymentem.;)
#2017-05-05 10:26:40 

CherryLady

Użytkownik

Mogę Ci polecić klinikę, która ma naprawdę świetne usługi pielęgniarskie. Zerknij sobie na ich stronę internetową pod adresem http://medami.pl/, jest tam dostępna niejedna wykwalifikowana pielęgniarka Gdynia to w ogóle świetne miejsce na znajdowania pomocy medycznej.;) Cieszę się, że jestem z Trójmiasta, bo wiem, że gdzieś dalej jest dużo gorzej, nawet z głupimi badaniami laboratoryjnymi.
#2017-05-05 11:39:20 

gandziarz

Użytkownik

Także mogę ich polecić, również jeśli chodzi o badania laboratoryjne, jak ktoś już wspomniał.:D Najważniejsze, że pielęgniarki mają fachową wiedzę i odnajdą się w sytuacjach z pacjentami o różnych chorobach i o różnych wymaganiach.
#2017-05-05 12:16:36 

WiedźmaRoki

Użytkownik

Dziękuję. Jak na razie wygląda dobrze, to może być to właściwe źródło… Zobaczymy jak będzie w praktyce.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015