Estetyczne i realistyczne animacje reklamowe, jakie studio jest warte uwagi?

#2017-05-14 22:57:05 

naturlany

Użytkownik

Chciałbym zlecić wykonanie materiałów reklamowych w postaci graficznej. Sprawa jest średnio pilna ale chcę mieć to z głowy. Czy znacie jakichś dobrych specjalistów, raczej nie freelancera ale studio które by się tym zajęło? Cenowo jestem dość elastyczny ale wiadomo że miło jest oszczędzić ;)
#2017-05-15 01:19:17 

symfoniazdrowia

Użytkownik

Masz tego masę, rynek jest bardzo nasycony. Zarówno w małych jak i dużych miast masz studia graficzne, wolnych strzelców jest cała masa. Kwestia tego jakie stawiają warunki finansowe i co chcesz otrzymać.
#2017-05-15 02:55:08 

WiedźmaRoki

Użytkownik

No to jest istotne, czego dokładnie oczekujesz. Czy ma to być grafika 3D czy coś mniej wymagającego? To ma spory wpływ na cenę jednak.
#2017-05-15 04:49:38 

maxior

Użytkownik

Osoby które znam bardzo chwalą to studio http://altariastudio.com/oferta/animacje-reklamowe. Faktycznie wydają się jednymi z lepszych, przykładowe realizacje jakie pokazują na stronce robią duże wrażenie. Akurat animacje reklamowe są dość typowym zleceniem dla takich miejsc. Pytanie które już się pojawiało – jaka technologia, jaka długość, złożoność klipów... Na tej podstawie zrobią wstępną wycenę.
#2017-05-15 07:05:16 

gandziarz

Użytkownik

Czasami naprawdę żałuję że poskąpiono mi talentów związanych z grafiką i ogólnie jakimiś plastycznymi rzeczami.
#2017-05-15 09:43:04 

Ptaku

Użytkownik

Ogląda się wiele reklam w telewizji gdzie są animacje – bywa że znakomite. Fajnie by było zobaczyć od środka jak działa takie studio, co dokładnie się tam robi. Zawsze mnie to interesowało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015