Chciałabym znaleźć obrączki ślubne w cenie możliwie niskiej

#2017-05-24 21:50:05 

Hermiona

Użytkownik

Byłam wczoraj u jubilera, jednego z tych najbardziej znanych w Polsce, nie będę wymieniać nazwy z czystej przyzwoitości i muszę przyznać, że zostałam niemiło zaskoczona cenami, jakie mi zaproponowano tam za obrączki ślubne. Znaczy najprostsze krążki z żółtego albo białego złota to jeszcze ok, ale jeśli było jakiekolwiek urozmaicenie, chociażby jakiś delikatny grawer, to cena od razu skakała o pół tysiąca przeciętnie! Czy wiecie może, gdzie taniej coś takiego zamówić?
#2017-05-24 22:30:30 

amanda1991

Użytkownik

Dziewczyno, ślub bierzesz tylko raz w życiu (przynajmniej z założenia, hehe ;) ). Nie ma co oszczędzać na każdym drobiazgu, bo przecież to ma być najpiękniejszy moment twojego życia! Weź te obrączki, które będziecie z dumą nosić do końca życia :)
#2017-05-25 00:54:21 

matkajurka

Użytkownik

A ja tam uważam, że to jest idiotyzm, żeby na wesele wydawać więcej, niż by wam było potrzebne na wkłąd własny do zakupu mieszkania. Moim zdaniem jeśli jest opcja kupienia gdzieś taniej, to warto jej poszukać. Obrączki złote nie będą nigdy za półdarmo, ale takich za tysiąc mniej więcej jest sporo
#2017-05-25 01:28:47 

Hermiona

Użytkownik

Super ujęte! Wychodzę z tego samego założenia dokładnie. I tak przepłaciłam już za suknię ślubną, starczy tego szaleństwa :D Serio, doradźcie mi jakikolwiek sklep, pewnie jak jest mniej znany, to nie będą sobie liczyć aż tyle za te obrączki
#2017-05-25 03:07:36 

WilczyPazur

Użytkownik

Moje doświadczenie mnie nauczyło, że jeżeli chodzi o obrączki ślubne ceny serio potrafią się różnić za identyczny praktycznie komplet o dobre 50%, w zależności od jubilera. My z ówczesną narzeczoną przewędrowaliśmy pół Krakowa w poszukiwaniu ciekawych, ale niedrogich i ostatecznie i tak kupiliśmy online jedne z tych: https://goldendreams.pl/Proba-585--c21. Ten sklep jest niedrogi, a ma bardzo duży wybór
#2017-05-25 05:33:51 

CherryLady

Użytkownik

Ojej, ale dobra okazja ci się trafiła! Przejżałam z ciekawości i ja za takie same prawie dałam 300 złotych więcej na początku tego roku!
#2017-05-25 08:24:42 

WilczyPazur

Użytkownik

Trzeba mieć smykałkę do szukania w internecie! Biżuterię żonie też kupuję online, nawet w tym samym sklepie też jedne kolczyki jej na ostatnie święta zamówiłem
#2017-05-25 08:37:52 

WiedźmaRoki

Użytkownik

I do wszystkich tych, którzy jęczą, że na ślubie się nie oszczędza – spójrzcie na obrączki, co kolega polecił. Są wyjątkowe, a nie kosztują majątku. Szach mat :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015