Szukam kogoś kto zajmie się organizacją pogrzebu w Katowicach

#2017-05-25 06:12:05 

KotkaMigotka

Użytkownik

Dzień dobry, potrzebuję pomocy w organizacji pogrzebu w Katowicach. Możecie mi polecić jakieś sprawdzone usługi? Kogoś, kto pomoże mi w tej trudnej sytuacji, wesprze troszeczkę i pomoże się przede wszystkim uporać z tymi wszystkimi organizacyjnymi sprawami. Zależy mi na naprawdę dobrych usługach, w końcu to pogrzeb, ostatnie pożegnanie bliskiej osoby, więc musi być to wszystko zrobione odpowiednio i godnie, przynajmniej ja tak uważam. Bardzo proszę o pomoc.
#2017-05-25 08:58:16 

naturlany

Użytkownik

A ja się nie do końca zgadzam i nie rozumiem po co tyle pieniędzy na pogrzeb wydawać i po co w ogóle go robić… Wszyscy tylko płaczą i wszystko to utrudnia, nie rozumiem i nigdy na pogrzeby nie chodzę.
#2017-05-25 10:20:26 

KotkaMigotka

Użytkownik

robić go należy ze względu na szacunek i przywiązanie, do bliskiej osoby, która odeszła. Ale jak tam sobie pan uważa. Jak nikt nie zrobi panu pogrzebu to będzie przykra sprawa.
#2017-05-25 12:10:14 

WiedźmaRoki

Użytkownik

Jak kto tam sobie uważa, ja się zgadzam z koleżanką akurat, że pogrzeb to ostatnie pożegnanie bliskiej osoby i musi być on pięknie zorganizowany. No i jeśli kogoś interesuje naprawdę godna i na poziomie organizacja pogrzebu w Katowicach to polecam zajrzeć do nich: http://www.sacrumpogrzeby.pl/uslugi-organizacja-pogrzebu.html. Usługi na bardzo wysokim poziomie, godni zaufania ludzie tam pracują co nie tylko zorganizują pogrzeb, ale bardzo wesprą człowieka.
#2017-05-25 12:31:14 

symfoniazdrowia

Użytkownik

Prawda, też polecam usługi domu pogrzebowego sacrumpogrzeby.pl. Ja nie byłem w stanie zająć się sam organizacją pogrzebu żony, a oni zrobili to wszystko za mnie. Bardzo mi pomogli w tym trudnym czasie i zorganizowali piękną ceremonię ostatniego pożegnania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015