Jak ograniczyć koszty wykorzystując roboty przemysłowe?

#2017-06-09 01:35:38 

maxior

Użytkownik

Ilu doradców biznesowych na rynku tyle też i zdań na temat, który mnie bardzo nurtuje. Chodzi o ograniczenie kosztów produkcji. Mam linie produkcyjną, na której produkujemy różnego rodzaju soki i przeciery. To tak naprawdę dość niewielka fabryka, ale koszty są dość spore. Chciałbym je zmniejszyć i słyszałem, że nadajaś się do tego roboty przemysłowe. Czy tak faktycznie jest i jak wpływają one na ograniczenie kosztów?
#2017-06-09 03:34:55 

gandziarz

Użytkownik

Sprawa wydaje się bardoz prosta, bo każdy robot w przemyśle może zastąpić minimum jedną osobę z działu produkcyjnego. W ten sposób możesz sobie łątwo policzyć ile tak naprawdę zaoszczędzisz na tego typu rozwiązaniu. Fakt koszty zakupu robota są dość spore, ale na pewno zwrot nastąpi szybciej niż myślisz.
#2017-06-09 05:01:24 

CherryLady

Użytkownik

Dzisiaj nowoczesne fabryki wykorzystują elektronikę i robotykę praktycznei na każdym etapie produkcyjnym, bo inaczej się nie da. Dobry robot pozwala pondto zdecydowanie poprawić wydajność całej firmy.
#2017-06-09 06:46:51 

maxior

Użytkownik

Liczę na poprawę wszystkich parametrów produkcyjnych...
#2017-06-09 09:43:43 

WilczyPazur

Użytkownik

Plusem jest to, że roboty przemysłowe są zawsze dostosowane do klienta i mogą wykonywać prace pożadane w danej branży. To bardzo uniwersalne urządzenia, z któymi można się zapoznać na przykład tutaj http://www.maszynypablo.pl/roboty-przemyslowe/ i jest to bardzo ciekawa wycieczka dla wszstkich tych, któzy po raz pierwszt mają do czynienia z robotami tego typu.
#2017-06-09 10:02:13 

WiedźmaRoki

Użytkownik

JA cały czas się waham, czy przejść aż taką rewolucję w mojej firmie...
#2017-06-09 10:20:05 

KotkaMigotka

Użytkownik

No włąśnie wahanie w tym przyapdku jest niewskazane, bo z każdym dniem tracisz określoną kwotę pieniędzy. Uwierz mi, że roboty w systemie pracy liniowej to ułatwienie, które powinnaś mieć w swojej firmie.
#2017-06-09 12:13:41 

Blitz

Użytkownik

Ja odkryłem takiego robota w firmie logistycznej. Przez długi czas paczki, które szły na linii do pakowanie były niszczone, bo normlanie były zbyt ciężkie dla pracowników. Jako, że tego rodzaju urządzenia mogą dźwignąć nawet i 30 kilogramów to problem zniknął natychmiast po zainstlowaniu takiego robota.
#2017-06-09 13:09:20 

Hermiona

Użytkownik

No i to jest właśnie ta wartość, której nie widać na zewnątrz. Roboty pomagają w różnych dziedzinach działalności...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015