Z czego zrobione są skarpety damskie bezuciskowe?

#2017-06-19 00:14:12 

Wampirzyca

Użytkownik

zawsze używałam skarpetek bawełnianych, ale od jakiegoś czasu na nogach zostają mi po nich takiego mocne odgniecenie i pomyslałam o skarpetkach bezuciskowych tylko zastanawiam się z czego one są robione, bo jak z bambusa to rezygnuje. Ten materiał jakość mi nie pasuje i nie mogę się do niego przekonac.
#2017-06-19 01:23:08 

Monsterka

Użytkownik

te odgniecenia na nogach to pewnie nie tyle wina skarpet co poprostu siedzacego stylu życia lub pracy na stojaco, w jednej pozycji, tez tak miałam
#2017-06-19 02:24:39 

Wampirzyca

Użytkownik

no pracy ze względu na odciskające się skarpetki raczej nie zmienie, łatwiej zmienić skarpetki na inny model:)
#2017-06-19 03:28:27 

CherryLady

Użytkownik

W przypadku skarpetek bezuciskowych nie tyle chodzi o rodzaj zastosowanego materiału, co raczej o konstrukcję pozbawioną mocnego ściągacza. Także skarpety damskie bezuciskowe znajdziesz i w wersji w stu procentach bawełnianej i w wersji bawełnianej z dodatkiem poliamidu czy w wersji bambusowej z dodatkiem bawełny i syntetycznych materiałów. Na tej stronie https://mijo24.pl/category/artykuly-damskie-skarpety znajdziesz wiele modeli skarpetek damskich tego typu.
#2017-06-19 04:51:15 

Brontozaur

Użytkownik

ja sie na tym specjalnie nie znam, ale bezuciskowe to chyba takie bez dodatku elastyny lub innego materialu ktory ma wlasciwosci sciagające
#2017-06-19 05:52:37 

WiedźmaRoki

Użytkownik

a ja nie wyobrazam sobie skarpet czy rajstop bez dodatku elastyny, takie rzeczy sa strasznie niewygodne bo ciagle zsuwaja sie ze stopy
#2017-06-19 06:46:58 

CherryLady

Użytkownik

W przypadku rajstop dodatek elastyny to norma. Przykładem mogą być rajstopy Gabriella, które znajdziesz pod tym adresem https://mijo24.pl/manufacturer/gabriella. Jeśli jednak nie chcesz żeby coś obciskało nogi to lepiej szukać produktów bez elastyny czy lycry, która mocno ściąga. Oczywiście dzieki temu skarpety i rajstopy lepiej leżą na stopie lub nodze, ale coś za coś.
#2017-06-19 08:16:07 

Wampirzyca

Użytkownik

mi akurat nie przeszkadzają luzne skarpetki, byle były dopasowane rozmiarowo do stopy, a tak poza tym to dzięki za szczegółową informację. Myślałam, że te bezuciskowe skarpetki robione są z jakichs sztucznych materiałów, a tu proszę można znaleź i takie zrobione z bawełny.
#2017-06-19 09:19:03 

CherryLady

Użytkownik

Ciesze się, że mogłam pomóc :) Jak będziesz chciała jeszcze o coś zapytać, to pisz śmiało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015