Czy dziecięce lampy ścienne pomagają w zasypianiu?

#2017-08-07 01:24:45 

aquala

Użytkownik

Mam bardzo duży problem ze swoją córką, która nie potrafi sama spać w swoim pokoju. Pokój jest nowiuśki i jest w nim wszystko co małemu dziecku jest potrzebne do zdrowego snu, ale moja cróka cały czas i tak przychodzi do naszej sypialni. Podobno kinkiety na ścianach pomagają w spokojnym zasypianiu, a tych nie zamontowałam. Może macie wyrobione zdanie na ten temat, jeśli tak to proszę o info.
#2017-08-07 02:39:14 

lesnanimfa

Użytkownik

Witam, z całą pewnością dziecko musi się przyzwyczaić do nowego otoczenia. Wyjątkowiem są dzieci, które od razu pójdą do swojego pokoju i będą tam spały od wieczora do rana. Oczywiście mówię tutaj o małych dzieciach. Myślę, że solidny i ładny przy tym kinkiecik może być bardzo pomocy w tej sytuacji.
#2017-08-07 04:03:56 

maxior

Użytkownik

Jako, że przechodziluśmy tego rodzaju problemy całkiem niedawno mogę śmiało powiedzieć, że w naszym przypadku dodatkowe oświetlenie w postaci kinkietu załatwiło sprawę :)))
#2017-08-07 05:51:26 

aquala

Użytkownik

To super, bo myślałam, że sprawa jest już przegana i najbardziej zadowoloną osobą z tego nowego pokoju to będę ja...
#2017-08-07 06:37:08 

Monsterka

Użytkownik

Spokojnie na pewno mała się przyzwyczai. Pamiętaj, że dodatkowa lampa to nie tylko mebel do świecenia, to także przedmiot, który ma uspokajać sytuację, więc musi być odpowiednio dopasowany do sytuacji. W przypadku pokoju dziecięcego wybór jest bardzo duży, więc na pewno dla dziewczynki coś w odpowiednim wzorze znajdziesz...
#2017-08-07 08:08:57 

CherryLady

Użytkownik

Słuchaj, jeżeli szukasz dobrej lampki a ścianę i do tego w dobrej cenie, to zajrzyj tutaj http://www.bcluxinter.com/kinkiety-a.html, gdzie wybór kinkietów jest bardzo szeroki. Też mieliśmy podobne problemu i znajomy powiedział nam, że takie lampy ścienne dla dzieci są bardzo pomocne. Dzisiaj mamy taką również w naszej supialni :)))
#2017-08-07 10:25:06 

maxior

Użytkownik

No przecież w końcu w każdym z nas jest trochę dziecka, więc czemy by tego nie wykorzystać;)
#2017-08-07 12:11:00 

WilczyPazur

Użytkownik

Ja kinkiety pokochałem właśnie jako dziecko, bo pamiętam, że wtedy mogłem liczyć na taki półmrok w pokoju, co mi się bardzo podobało. Oczywiście teraz kinkiety są dużo bardziej nowoczesne i bezpieczniejsze. Pamiętam, że te, które używaliśmy kilkadziesiąt lat temu bardzo mocno się nagrzewały i żarówki często strzelały.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015