Gdzie można zamówić niedrogie biurka kolonialne?

#2017-08-14 03:55:13 

symfoniazdrowia

Użytkownik

Orientujecie się może gdzie niedrogo zamówię prawdziwe biurko kolonialne? Od biedy może być nawet jakies z płyty wiórowej byleby tylko dobrze wyglądało. Liczę na odpowiedzi na temat za co z góry dziękuję.
#2017-08-14 06:26:56 

Wampirzyca

Użytkownik

Cześć, skoro nastawiłeś się na biurko kolonialne to nie rezygnuj tak łatwo, tymbardziej że prawdziwe biurka kolonialne bez problemu zamówisz tu: http://mebleramadan.pl/nowosc. Moja znajoma zamówiła takie do gabinetu i robi olbrzymie wrażenie. Zupełnie inna robota niż to do czego nas przyzwyczajono. Szczególnie mam na myśli solidność. To się po prostu czuje kiedy tylko przy nim usiądziesz. Jednym słowem biurko na lata. Pozdrawiam i mam nadzieje że o to chodziło.
#2017-08-14 07:44:17 

maxior

Użytkownik

Co to za radość jakieś stare meble do domu znosić. Może i wygląda ładnie i nie jest wcale tak drogie, ale w takiej samej cenie można kupić nowe ładne i nowoczesne biurko.
#2017-08-14 10:22:20 

Monsterka

Użytkownik

Kwestia gustu, ale są takie rzeczy w naszej kulturze których piękna nie da się zaprzeczyć. Moim zdaniem meble kolonialne się w to wpisują w całości. Sklep mebleramadan.pl znam bo zamawiałam u nich komody indyjskie nadające mojemu ulubionemu pokojowi takiego uroku jakiego nigdy nie dałyby nowoczesne meble. Pozdrawiam.
#2017-08-14 12:24:59 

Wampirzyca

Użytkownik

Dokładnie. Indyjskie meble mają dusze, nie da się przejśc obok nich obojętnie. Ja z kolei na http://mebleramadan.pl/ zamawiałam szafkę ale komoda też mi chodzi po głowie. Mają coraz wiekszy wybór wiec już sama nie wiem co bym kupiła :P. Mam zamiar zrobić biblioteczkę z szafkami indyjskimi, komodą i fotelami. Wszystko jest już zaplanowane tylko czekam na koniec remontu :).
#2017-08-14 13:34:43 

Monsterka

Użytkownik

Nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszczę :). Taki pokój to moje marzenie, coś wspaniałego po prostu. Fajnie że dziś stosunkowo łatwo te meble dostać, a przegladajac ceny w tym sklepie doszłam do wniosku że nie wyniesie Cię to chyba wcale dużo. Jak Ty uważasz?
#2017-08-14 14:39:59 

Wampirzyca

Użytkownik

Jeszcze dokładnie nie kalkulowałam ale wychodzi mi taniej niż przy meblach standardowych czyli z płyt itd. Wizja faktycznie fajna, tylko zeby ją jeszcze w życie wcielic.. Z meblami nie bedzie problemu ale musze zamówić jeszcze podlogę listwy, farby, sporo tego, ale mimo wszystko warto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015