Orientujecie się gdzie nabędę modlitewnik do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w dobrej cenie?

#2017-08-25 04:42:16 

maxior

Użytkownik

Mojej mamie bardzo zależy na tym modlitewniku – obszedłem już wszystkie księgarnie w dzielnicy i nic z tego. Może łatwiej będzie znaleźć go w sieci ale chciałbym jeszcze trafić na jakieś ładne wydanie. Gdybyście mogli mi coś w tym zakresie doradzić to byłoby bardzo dobrze bo mama czeka ;)
#2017-08-25 06:02:24 

gandziarz

Użytkownik

U mnie mama ma sporą kolekcję modlitewników. Pewnie jakbym trochę poszukał to taki też bym u niej znalazł. Życie duchowe jest dla niej bardzo ważne więc też się staram żeby zawsze wszystko miała pod ręką.
#2017-08-25 06:17:43 

CherryLady

Użytkownik

Fajnie że tak dbacie o swoje mamy :) Ja mam taki modlitewnik, niewiele kosztował ale jak na cenę to prezentuje się świetnie. Musiałabym poszukać żeby powiedzieć z jakiego jest wydawnictwa.
#2017-08-25 08:11:20 

Ptaku

Użytkownik

Obstawiam że chodzi o to http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/do-matki-bozej-nieustajacej-pomocy/. Ta oficyna się specjalizuje we wszelkich religijnych i katolickich tytułach. Mam kupioną od nich kapitalną książkę o objawieniach fatimskich, ale ogólnie sporo rzeczy można tam znaleźć. W takim temacie jak Matka Boża Nieustającej Pomocy modlitewnik będzie jak znalazł. Za ekipę z forum też Twoja mama może pomodlić :)
#2017-08-25 09:30:02 

Blitz

Użytkownik

Wiem że na pewno mam modlitewnik do Ducha Świętego z tej serii. Bardzo fajna jest swoją drogą – lekkie i niedrogie książeczki więc małym kosztem da się najważniejsze modlitwy czy litanie mieć w domu.
#2017-08-25 10:22:36 

WiedźmaRoki

Użytkownik

Zastanawiam się ile jest modlitw do Maryi? Na pewno sporo z nich mam w różnych książeczkach ale pewnie nie wszystkie.
#2017-08-25 11:18:37 

szmytkarol

Użytkownik

Nieważne ile ma się modlitewników itp. Najważniejsze żeby się do Matki Boskiej modlić szczerze i regularnie. Wtedy każda z modlitw, nawet taka z serca, będzie odpowiednia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015