Czy cena aranżacji wnętrza w Poznaniu zwali mnie z nóg? ;)

#2017-08-28 05:29:54 

matkajurka

Użytkownik

Hejka! Kończymy budowę naszego własnego wymarzonego domu! Ekscytacja nasza sięga zenitu ale niedługo trzeba będzie zderzyć się z przykrą rzeczywistością urządzania tego. Mężuś sugeruje żebyśmy dali się wykazać specjaliście od aranżacji wnętrz. Czy Waszym zdaniem ma to sens czy zedrą z nas kasę niemiłosiernie?
#2017-08-28 06:29:55 

naturlany

Użytkownik

Dobry pomysł. Powoli mijają czasy jak ludzie sami wszystko robili. Są spece od tematów aranżowania pomieszczeń i po to są by z ich usług korzystać. Zaoszczędzicie czas a to też jest spora wartość.
#2017-08-28 09:28:00 

WiedźmaRoki

Użytkownik

Ja bym się zdzierania nie bała, to nie te czasy. Tym bardziej że niemal zawsze pracownie projektowe stawiają na indywidualne wycenianie. Dokładnie tak jak tu: http://www.mo-architekci.pl/cennik/. Swoją drogą doskonała ekipa tam pracuje, ze świetnym wyczuciem przestrzeni i formy. A ceny aranżacji wnętrz w Poznaniu tak generalnie spore nie są, więc spokojnie...
#2017-08-28 10:37:10 

KotkaMigotka

Użytkownik

Podobnie to widzę. Wynajęłam architekta, bardzo kompetentny. Działał w granicach jakie wyznaczyłam, szanował moje zdanie. Z wystroju i całego układu mieszkania jestem mega zadowolona!
#2017-08-28 12:18:21 

maxior

Użytkownik

Łut szczęścia trochę decyduje choć trudno dziś znaleźć projektantów wnętrz którzy zawalają zlecenia. Może jeszcze kilka lat temu było to bardziej prawdopodobne.
#2017-08-28 13:18:29 

szmytkarol

Użytkownik

Jeśli wnętrze ma być stylowe i wyraziste w charakterze to tylko architekt wnętrz może je takim uczynić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015