Jaki dobry stabilizator na udo polecacie. Coś dobrego i w normalnej cenie.

#2017-08-28 02:56:41 

lesnanimfa

Użytkownik

Jakiś czas temu miałam złamaną nogę i o tamtej pory mam problem. Czuję duży dyskomfort na udzie kiedy dłużej chodzę albo uprawiam jakiś sport. Chciała bym trochę odciążyć nogę i zastanawiam się nad kupieniem stabilizatora. Co o tym myślicie?
#2017-08-28 05:09:11 

matkajurka

Użytkownik

Jeżeli masz takie problemy to nikt nic lepszego jeszcze nie wymyślił. Możesz stosować jakieś maści przeciwbólowe ale nie jest to zbyt dobre przez długi czas. Noga musi się odpowiednio zregenerować a to zawsze trwa.
#2017-08-28 07:45:47 

WilczyPazur

Użytkownik

Najlepiej będzie kupić jakiś dobry stabilizator na udo. Możesz sobie zajrzeć na stronę https://www.ortomedyczny.pl/stabilizatory-ortezy-lydka-udo-staw-biodrowy-c-5_3.html bo tam jest trochę tego. Nie kupuj tylko czasem jakiś ściągaczy w chińskim sklepie bo są tanie ale po kilku dniach będą luźne więc szkoda pieniędzy.
#2017-08-28 08:29:09 

szmytkarol

Użytkownik

Sam miałem taki stabilizator i bardzo polecam takie które są dodatkowo zakładane w pasie. Bardzo mocno odciąża to nogę i tak jak miałem bóle nawet jak jeździłem na rowerze to z takim stabilizatorem mogłem spokojnie iść biegać i nic mi nie było :)
#2017-08-28 09:07:16 

Brontozaur

Użytkownik

Na https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-na-bark-obojczyk-ramie-c-5_9.html patrzyłem jak interesowała mnie orteza na ramię. Z tego co widziałem w ofercie są też stabilizatory na różne części nóg więc tam możesz zobaczyć. Lepiej wydać więcej pieniędzy ale kupić coś porządnego.
#2017-08-28 12:00:47 

KotkaMigotka

Użytkownik

Tak jak mówisz, to jedyne dobre rozwiązanie. Sama kiedyś dużo jeździłam na rolkach i teraz mam taki problem że nadgarstki odmawiają mi posłuszeństwa. Wystarczy że wezmę cięższa reklamówkę i już mnie boli. Stabilizator noszę prawie cały czas.
#2017-08-28 13:31:53 

lesnanimfa

Użytkownik

Nie wiem co mają rolki do nadgarstków chyba że zdarzało ci się często przewracać i podpierać się rękoma. Mój syn jeździł za małego dużo na deskorolce i teraz też ma taki problem że jak idzie np. na siłownię i dźwiga ciężary to ręce ma tak obolałe ze na następny dzień nie może ruszać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015