Poznam wasze opinie o butach Nike Hypervenom.

#2019-02-13 23:14:40 

gandziarz

Użytkownik

chcę kupić korki piłkarskie, które dobrze sprawdzą się na boisku. Przeglądałem różne modele w Internecie i w oko wpadł mi właśnie ten model Nike… Czy warto go kupić? Wydaje mi się, że cena jest całkiem dobra. Nie jestem pewien jakości. To będą buty dla mojego syna i chcę, żeby strzelił w nich niejedną bramkę.;)
#2019-02-14 01:12:50 

szmytkarol

Użytkownik

co do butów Nike Hypervenom opinie są niezłe i chyba faktycznie zasłużone. Nadają się na trudne warunki, można biegać w deszczu, na murawie różnej jakości… mają bardzo dobrą amortyzację i specjalistyczny system sznurowania. Ogólnie na treningach sporo dzieciaków w nich śmiga i sobie chwali. Możesz spróbować i kupić. Ogólnie opinie o korkach Nike Hypervenom zachęcają.
#2019-02-14 01:59:17 

Ptaku

Użytkownik

a do biegania coś polecicie? Za stary jestem na te korki, mam rozmiar 40, w piłkę nie gram, ale biegać uwielbiam.;)
#2019-02-14 04:40:51 

szmytkarol

Użytkownik

zobacz sobie ten model https://ctxsport.com/produkt/buty-nike-air-max-sequent-3/. Jest idealny do biegania. A z airmax opinie też są bardzo dobre. One są wykonane częściowo z rozciągliwej dzianiny, więc tak elastycznie dostosowują się do podłoża i ruchów stopy. Sprawdzą się na różnym terenie. A u nas to ważne, bo wiadomo jakie mamy warunki do treningów, nie wszędzie są ładne ścieżki, czasem się biegnie po krzywych chodnikach, czasem po korzeniach w lesie.
#2019-02-14 05:06:21 

Ptaku

Użytkownik

dokładnie, tak jest. Dzięki bardzo, pooglądam sobie te airmaxy i może wybiorę coś dla siebie. Mam nadzieję, że rozmiar 40 się zgadza, trzeba zerknąć na tabelę i wymierzyć.
#2019-02-14 07:38:05 

Blitz

Użytkownik

ja mam te korki hypervenom, fajne sa, dobrze się w nich biega po boisku… inne buty szybciej mi się zdzierały, tych jeszcze nie wykończyłem. Ciekawe kiedy się zepsuja, hehe, wtedy na kolejne zakupy.;)
#2019-02-14 08:09:18 

Ptaku

Użytkownik

no właśnie super jest, jeśli buty tak szybko się nie psują, bo czasem to się kupi i po trzech treningach są już do wyrzucenia. Liczę na to, że marka jednak robi swoje. Z tego, co słyszałem, to trochę lepsze materiały.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015