Aso Toyota - czy serwis montuje tylko oryginalne części?

#2019-09-10 10:34:20 

gandziarz

Użytkownik

Czy odwiedzając serwis Toyoty mogę sobie zamówić przed usługą, że chce tylko i wyłącznie usługę opartą na oryginalnych częściach. Wiem, że nie wszędzie jest to możliwe, więc chciałbym się najpierw upewnić zanim tam pojadę, żeby później nie było niespodzianek :)))
#2019-09-10 13:26:11 

szmytkarol

Użytkownik

Niespodzianek żadnych nie powinno być, bo aso Toyota działa głównie na oryginałach. Czasami zdarzają się zamienniki, ale są to zamienniki równoważne oryginałom, więc samochód cały czas ma gwarancję i nie musisz się martwić, że ją straci. W serwisie Toyota pracują fachowcy, którzy wiedzą co dla samochodu jest najlepsze.
#2019-09-10 15:24:07 

CherryLady

Użytkownik

Wiem, że podobnie jest w krakowskim aso Toyoty. Mam akurat całą flotę japończyków i autoryzowany serwis Toyota Kraków odwiedzam praktycznie co kilka dni. Z resztą warunki firm leasingowych są takie, że naprawy muszą odbywać się na orygianlnych częściach. Dzięki temu później takie firmy mogą uzyskiwać duże wyższe kwoty, jeśli chodzi sprzedaż tych samochodów.
#2019-09-10 18:16:35 

WilczyPazur

Użytkownik

Podstawa to trafić na dobry serwis. Ja na przykład dość często zmieniam auta, ale zawsze przy wyborze serwisu posługuje się sprawdzoną wyszukiwarką, czyli Serwisyaso.pl. To tutaj właściciele aut znajdują swój pierwszy kontakt z serwisem.
#2019-09-10 19:36:00 

KotkaMigotka

Użytkownik

Okazuje się, że wyszkiwarka https://serwisyaso.pl/ jest sprawdzona przez wielu użytkowników samochodów. Niby wszystko jest dostępne na rynku, ale taka weryfikacja jak na https://serwisyaso.pl/ okazuje się bardzo przydatna. W końcu nikt nie chce kupować kota w worku, a taka mogłaby się okazać naprawa w niesprawdzonym serwisie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015